Микола Дубина 5.ua

60-річного підривника залізничного мосту засудили до 12 років за ґратами

Оріхівський райсуд Запорізької області виніс вирок 60-річному місцевому жителю, який влітку торік у складі диверсійної групи підірвав залізничний міст поблизу Оріхового

Йому присудили 12 років за ґратами. Як з'ясувало слідство, Микола Дубина навесні 2014 році служив у складі терористичного батальйону "Восток" на Донеччині. Після підриву мосту чоловік знову воював на боці терористів.

Згодом повернувся в Оріхове, заради нової диверсії. Але його з поплічниками та вибухівкою затримала СБУ. 26-річного сина терориста, який також був підозрюваним, суд виправдав через недоведеність провини.

Крім того, за позовом "Укрзалізниці" Микола Дубина має відшкодувати близько мільйона гривень збитків. Залізничний міст на околиці райцентру диверсанти підірвали 24 червня 2014 року. Люди тоді не постраждали, але залізничний рух був серйозно ускладнений.

Як повідмоляв 5.ua, через Оріхів пролягає залізниця, що з'єднує Запоріжжя із Маріуполем, Бердянськом і Донецьком. Під мостом же пролягає автотраса у напрямку Маріуполя.

Попередній матеріал
У Німеччині зіткнулися поїзди: четверо загиблих, понад 100 постраждалих
Наступний матеріал
У Британії внаслідок шторму людина зникла безвісти та троє зазнали поранень
Loading...

Укрзалізниця: причиною руйнації залізничного мосту в Оріхові стала вибухівка

Українська розвідка доповіла про діяльність російських диверсантів на території України

Диверсант, якого затримали у Добропіллі, зізнався у скоєнні низки терактів