"5 канал" завітав у гості до ветеранів ВВВ, які не змогли взяти участь в урочистостях

  Прийти на урочисті заходи 9-го травня змогли далеко не всі ветерани. Почесний вік декому уже не дозволяє розділити радісну мить спогадів із бойовими товаришами. Але осторонь ніхто не лишається. З тими ветеранами, які відзначали День Перемоги поза державними заходами, зустрілися кореспонденти "5 каналу".
  Ранок дев`ятого травня для Олександра Горіна щороку починається з ритуалу. Він підходить до шафи і вдягає мундир. Із дзеркала на чоловіка гордо дивиться командувач 25-артелеристської дивізії прориву. День Перемоги для родині Горіних - найбільше свято. На фронт пан Олександр потрапив одразу після училища - 18-річним юнаком. А в 19 уже командував взводом. Події тих років ветеран досі згадує зі сльозами на очах. І з щирим патріотизмом.

  Олександр Горін, ветеран ВВВ: "По окончании училища нас, молодых офицеров, поехали на фронт. Мы не боялись, что там придётся на фронте, как придётся,- это было уже потом, в ходе боевых действий. Так что патриотизм поглощал всю нашу энергию,- вперёд, на защиту родины!"

  Командував розвідкою, дійшов до Берліна, на грудях - понад 30 медалей. Виблискує навіть орден Червоної зірки - за особливі бойові звитяги. Але найбільшою винагородою полковник вважає не прикраси на мундирі, а те, що його дочекалася кохана дружина. Також Олександра. Разом вони вже понад 60 років - із 9-го класу. Про подружжя навіть у газетах писали.

  Олександра Горіна, дружина ветерана ВВВ: "Я вот хочу сказать. Вот этот высокий, тонкий, длинный, с ушами. Он любил меня. Влюблялся. Я была девочка очень, очень грамотная. Очень успешная. Он же обладал больше обладал хозяйственными чертами. Да".

  Пані Олександра - справжня дружина полковника. З охайною зачіскою і командним голосом. З військовою дисципліною і всю родину виховала: двоє дітей, четверо онуків і двоє правнуків. Загалом, усміхаються, 15 Горинів. Попри поважний вік, бойового духу жінка не втратила.

  Ось так, укупі, далі вони зазвичай збиралися і їхали на парад. Але цього року уперше взяти участь у святковому дійстві не змогли. Здоров`я підкачало. Відтак, сьогодні стареньким лишається приймати привітання телефоном і дивитися на однополчан... по телевізору.

  Ольга Бондаренко, Олександр Дмитрієв, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.24Мб)
  Попередній матеріал
  У Китаї невідомі загасили оліпмійський вогонь
  Наступний матеріал
  "Гетьман Сагайдачний" долучився антитерористичної операції НАТО
  Теги:
  Loading...