"5 канал" та ТВі просять Януковича зустрітися з представниками каналів (відео)

  Зустрітися особисто з представниками 5-го каналу та ТВІ запрошують Президента керівники цих телеканалів. "5 канал та ТВі" просять Главу Держави вислухати правдиву інформацію про те, що насправді відбувається довкола ситуації з судовим позовом телеканалів групи "Інтер" до Національної ради з питань теле- і радіомовлення.

  На 16-те серпня запланований розгляд цієї справи у Київському апеляційному адміністративному суді.

  Володимир Мжельський, шеф-редактор 5 каналу: "Ми як журналісти закликаємо людей, що розглядатимуть нашу справу 16-го числа, згадати те, що вони судді, що вони мають працювати за законом. А ми, як журналісти, спробуємо допомогти їм відстояти букву закону. Якщо у якийсть спосіб - законний чи не законний - чинитиметься тиск на суд - ми спробуємо захистити цей суд".

  Володимир Княжицький, директор телеканалу ТВі: "Рішення цього суду набуде чинності одразу. Якщо воно буде прийняте під тиском Хорошковського, в чому ми, на жаль, майже не сумніваємося, - нам доведеться вимкнути понад 60? передавачів по всій країні, будуть порушені права багатьох відомих не лише в Україні журналістів, які в резултаті припинення мовлення можуть втратити роботу".

  Попередній матеріал
  Глава General Motors подав у відставку
  Наступний матеріал
  Першого президента Киргизстану позбавили недоторканності
  Теги: