5 канал

"5 канал" розпочинає прийом українського відеоконтенту з перспективою розміщення його в ефірі

"5 канал", громадська організація "Інтерньюз-Україна" та фундація "Суспільність" започатковують ініціативу та надають можливість телекомпаніям та продакшн-студіям з усієї України продемонструвати свій продукт в ефірі телеканалу.

До показу на "5 каналі" приймаються різнотематичні аналітичні програми, публіцистика, історичні та документальні проекти власного виробництва. Ініціатива має довести конкурентоздатність та тематичну актуальність українського продакшну, який виробляється не тільки на загальнонаціональних телеканалах. Для регіональних компаній це також можливість заявити про себе та отримати нагоду довготривалої співпраці для подальшого замовлення на виготовлення відеоконтенту.

Для безкоштовного розміщення власного телепродукту в ефірі "5 каналу" необхідно надіслати заявку на адресу [email protected] з поміткою в темі листа "регіон (область та місто/містечко), назва студії виробника контенту", наприклад, "Київ_5 канал". 

Заявка повинна містити (як вкладеним файлом, так і в тілі листа):

- короткий синопсис/короткий опис відео,

- документи, що підтверджують авторське та майнове право на телепродукт,

- посилання на ftp, де викладений примірник матеріалу,

- контактні дані заявника,

- згоду на розміщення заявленого твору в ефірі "5 каналу" (лист про наміри).

Можливість подачі відео актуальна до 30 жовтня 2015 року. Пропозиції розглядатимуться у міру їх надходження, а рішення про трансляцію ухвалюватимуться протягом двох тижнів з моменту отримання матеріалів.

"5 канал" є першим українським інформаційним телеканалом, створеним за стандартами журналістики BBC. За свою 12-річну історію телеканал отримав чимало нагород та відзнак, в тому числі нагороду "Золоте перо", відзнаки Премії Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення "Телетріумф", а журналісти "5 каналу" неодноразово отримували нагороди за дотримання професійної етики.

Громадська організація "Інтерньюз-Україна" та Фундація "Суспільність" наголошують, що завдяки цій ініціативі, українські телекомпанії та продакшн-студії мають нагоду продемонструвати власну компетентність та професіоналізм, представити свій відео-матеріал, а також показати, що Україна має власний якісний контент і не потребує замовлень телевізійного продукту країни-агресора.

Попередній матеріал
Експерт: заміна Гузира на Севрука – це гірше, ніж "шило на мило"
Наступний матеріал
Нафтова компанія Катару шукає партнерів в Україні
Теги:
Loading...