5.ua

"5 канал" отримав премію "За професійну мужність під час висвітлення революційних подій Майдану"

  Урочистості напередодні дня журналіста відбулися у столичному Будинку кіно. Розпочали з хвилини мовчання на вшанування тих колег, які віддали своє життя, висвітлюючи революційні події в Україні.


  Зі словами подяки за внесок у розвиток української журналістики виступили представники комітету теле- і радіомовлення та Національної спілки журналістів. Декого з майстрів слова нагородили альбомами з найяскравішими світлинами про Майдан. Решту ж наших колег відзначили медалями та відзнаками. Нагорода не оминула і журналістів "5 каналу" – Ірину Герасимову та Олександра Аргата. Спеціальною премією "За професійну мужність під час висвітлення революційних подій Майдану" відзначили команду "5-го каналу".

  "Зараз вже говорити правду вже стало легше" – каже один із лауреатів, Олександр Аргат. "Тоді, коли був Майдан, зокрема в періоди грудень-січень, це було складно робити, але наш канал це робив. Сьогодні нам вручили цю нагороду. Її отримав я, але її однаково могли вручити будь-кому з нашої команди, тому що всі викладалися на повну. Україна змінилася, і в цьому заслуга журналістів дуже велика" – підкреслив журналіст.

  У свою чергу, перший секретар Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко підкреслив сміливість українських медійників: "Події останнього часу дійсно засвідчують, що переважна більшість журналістів України вони реально готові за честь своєї професії, в інтересах своєї аудиторії, суспільства дійсно ризикувати".

  Попередній матеріал
  Британія вимагає від Путіна припинити підтримку терористів
  Наступний матеріал
  У Маріуполі похоронне бюро подарувало "ДНР" труну
  Теги:
  Loading...