5 канал готовий надати Нацраді ефір для трансляцій частотних конкурсів (ВІДЕО)

  Колектив Першого Українського Інформаційного каналу погоджується з пропозицією стосовно забезпечення прямої трансляції засідань Нацради, аби зробити роботу регуляторного органу в галузі телебачення радіомовлення публічною і прозорою для суспільства. Про це заявив Генеральний директор "5 каналу" Іван Адамчук.

  Іван Адамчук, Генеральний директор 5 каналу:

  - "5 канал" підтримує  ідею прозорості, публічності та відкритості  будь-яких процесів, що відбуваються в державі. З огляду на це, заяву Національної ради з питань телебачення та радіомовлення про відкритість хотілося б розцінювати, як запоруку того, що всі  конкурси Нацради будуть проводитися чесно та відкрито. "5 канал" звичайно братиме участь у всіх наступних конкурсах  - щоб нас мали змогу дивитися всі  громадяни України.

  Колектив Першого Українського Інформаційного каналу погоджується з пропозицією стосовно забезпечення прямої  трансляції   засідань Нацради, аби зробити роботу регуляторного органу в галузі  телебачення   радіомовлення публічною і прозорою для суспільства. В цьому питанні  ми з Нацрадою солідарні.

  Читайте також:
  Суд таки позбавив частот 5 канал, ТВі та ще низку каналів (ВІДЕО)  Попередній матеріал
  5 млрд євро витратить Україна на підготовку до Євро-2012
  Наступний матеріал
  Янукович доручив уряду розглянути можливість введення мита на експорт гречки
  Теги: