Видавництво Основи

45% іноземних туристів незадоволені українським сервісом - опитування

Про це свідчать результати опитування, проведеного видавництвом "Основи" напередодні виходу оновленого англомовного путівника "Awesome Ukraine".

На прохання видавництва туристичні бюро та екскурсійні агентства Києва поцікавилися враженнями іноземних гостей про Україну. Загалом анкетування пройшли 500 туристів із 12 країн світу, в тому числі з США, Німеччини, Франції, Норвегії, Естонії, Латвії та Польщі.

Перш за все, гостей України неприємно здивував низький рівень сервісу. 45% туристів залишилися незадоволені обслуговуванням у кафе і магазинах, 30% – громадським транспортом і таксі. Ще 10% опитаних поскаржилися на погані дороги и стільки ж – 10% – на бруд у громадських місцях.

Серед інших негативних моментів називали труднощі з орендою житла (5%), брак розваг для дітей (5%) та невиправдано високі ціни (10%).

І все ж позитивні відгуки переважають, зазначають у видавництві. Понад 85% респондентів у захваті від української природи, особливо від Карпат і Дніпра. Береги головної української ріки і гори – найбільш рекомендовані для відвідування місця. 70% згадують про красу українських міст та історичних визначних місць, ще 10% хвалять нічні клуби Києва. Національна кухня багатьом припала до смаку – вареники і борщ сподобалися 85% опитуваних, котлета по-київськи – 50%. Цікаво, що сало майже 30% віднесли до продуктів, які не радять куштувати. Про привітність і гостинність українців говорять 80% і майже всі учасники-чоловіки відзначили виключну красу українок.

Видавець "Основ" Дана Павличко прокоментувала результати опитування так: "Ми ще раз переконалися, що, незважаючи на весь потенціал, Україна має зробити ще багато кроків, аби поборотися за туристів. Завдяки опитуванню ми також зрозуміли, що більшість іноземців знають про Україну дуже і дуже мало. Хочеться вірити, що англомовний путівник "Awesome Ukraine" зробить візит у нашу країну значно привабливішим".

Видавництво Основи

"Awesome Ukraine" – сучасний англомовний путівник по Україні, написаний спеціально для іноземців, який розповідає про її найцікавіші та значущі події, місця і персон. Третє оновлене видання вийшло до Дня незалежності України.

Попередній матеріал
У МОЗ пояснили, чому не змогли врятувати поранених нацгвардійців
Наступний матеріал
У Запорізькій облраді запевняють, що не закликали до федералізації України
Теги:
Loading...