44-х даішників "упіймали" за здирництво цьогоріч

  44-х даішників "упіймали" за здирництво цьогоріч. За цими фактами порушено 15 кримінальних справ. Про це повідомив керівник Департаменту ДАІ Міністерства внутрішніх справ Сергій Коломієць.

  Тим часом самі автоінспектори нарікають на водіїв. За словами Коломійця, його підлеглі зафіксували понад тисячу випадків, коли порушники правил пропонували гроші. Відповідні справи передали в суди, проте жодного рішення ще немає. Крім того, головний даїшник відзначив ефективність нових суворих штрафів за порушення на дорогах. Завдяки їм аварійність торік знизилася понад удвічі порівняно з 2007-м. Утім, ситуація може змінитися на гірше, уважає Сергій Коломієць, якщо в Україні, а головно - в столиці, запровадять нові норми максимальної швидкості руху. Збільшити її пропонував Кабмін.

  Сергій Коломієць, керівник Департаменту ДАІ УМВС України: "В минулому році (2008) було 17 тисяч таких наїздів на пішоходів. 20% у них - загинуло, багато потрапило в лікарні. При збільшенні швидкості ця цифра буде збільшуватися в бік загиблих. Половина як мінімум буде замість поранених - загиблими".

  Попередній матеріал
  Отримати кредити МВФ буде простіше
  Наступний матеріал
  Перші новини надійшли з борту захопленого піратами судна "Титан"
  Теги:
  Loading...