україно-литовський прапор, підписаний військовими
україно-литовський прапор, підписаний військовими 5 канал

Триметровий прапор для Грибаускайте: волонтери зібрали підписи кіборгів та поранених вояків

Цей подарунок – подяка литовському президентові за підтримку українських захисників

Триметровий прапор із підписами українських захисників поїхав до Литви. Про це повідомляє "5 канал".

Майже рік вінницькі волонтери возили стяг по різних бригадах на передовій і збирали підписи бійців. Вони отримали кілька десятків автографів кіборгів, поранених вояків, Героїв України.

Цей подарунок волонтери підготували для президента Литовської республіки Далі Грибаускайте як подяку за матеріальну підтримку українських захисників. А також за те, що вона, як політик, підтримує права українців на незалежність та соборність.

"З патріотичним, українським настроєм, щоб передати бойовий дух, патріотичний настрій наших захисників, які підписували цей прапор і слова вдячності президенту Литви", – пояснює ідею волонтерка Ольга Іващук.

Грибаускайте особисто запросила волонтерів у гості та відвідати поранених бійців, які зараз проходять реабілітацію в Литві.

"Зустрінемося також з нашими хлопцями, які там проходять реабілітацію. Передамо лист сімей. Матері написали лист-звернення до президента Литви, щоб вона посприяла вирішенню звільнити хлопців наших з полону", – розповідає голова правління громадської спілки "Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО" Анатолій Слівінський.

Попередній матеріал
Санавіація доставила до Дніпра тяжко поранених бійців: лікарі борються за життя 21-річного "Тисака"
Наступний матеріал
На Харківщині затримали вщент забитий зброєю автомобіль – відео та фото
Loading...