5 канал

3 млн сімей вже отримали субсидію - заступник міністра соцполітики

  За останній місяць спостерігається тенденція зростання звернень щодо призначення субсидій українським громадянам.

  Про це сьогодні, 25 вересня, на брифінгу щодо змін до порядку нарахування житлових субсидій та актуального стану надання житлових субсидій громадянам заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін.

  "Станом на 18 вересня в нас призначено вже субсидій 3 млн сімей, в тому числі це стосується 1 і 2 млн сімей, які отримували субсидію в опалювальний період 2014-2015 років. Це 3 млн сімей - це у 6,6 разів більше, ніж було у відповідний період минулого року. Звернулися за субсидіями в цілому на цей час 3 млн 200 тис. сімей, тобто 91% - призначено субсидію, інші знаходяться у стадії опрацювання", - сказав він.  

  Заступник міністра соцполітики також зауважив, що спостерігається тенденція зростання звернень щодо оформлення субсидій. "В останній місяць ми побачили тенденцію до стрімкого збільшення чисельності звернень для призначення субсидій", - сказав він.

  Нагадаємо, за словами прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка, станом на першу половину вересня субсидії отримали вже майже 9 млн українців.

  Попередній матеріал
  Терористи змушують ООН терміново завершити роботу на окупованій частині Луганської області
  Наступний матеріал
  На Донеччині легковий автомобіль зіткнувся з автобусом зі школярами
  Теги:
  Loading...