5 канал

23 січня відбудеться засідання суду у справі злочинних дій ДАІшників щодо активістів Майдану – адвокат

На думку адвоката, по справі злочинних дій ДАІшників можна встановити, яким чином влада використовувала правоохоронні органи для масово переслідування активістів Майдану

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Інформаційний день" заявив адвокат Роман Маселко.

"22 грудня до суду передана велика справа по інспекторах ДАІ, а також по двом колишнім керівникам ДАІ міста Києва – це Опанасенко і Тищенко. Оголошена підозра також колишньому керівнику ДАІ Курінному, але він зараз у розшуку, тому справа передана до суду без нього", – зазначив він.

"23 січня вже буде перше засідання і власне на тій справі, там же дійсно добре вона розслідувана, показано яким чином це все організовувалося, фальсифіковувалося, яким чином давалися вказівки. І на цій справі можна встановити, яким чином влада використовувала правоохоронні органи для того, щоб масово переслідувати всіх активістів Майдану. Я сподіваюся, що прокуратура далі належно буде її представляти в суді і зможе довести це до реального вироку", – зауважив Маселко.

Детальніше дивіться у відео.

Як повідомляв 5.ua, на третю річницю поїздки "Автомайдану" до Межигір'я жоден злочинний суддя чи ДАІшник не притягнуті до відповідальності.

Попередній матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": Очільник військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський в ефірі "5 каналу"
Наступний матеріал
В Одесі на гарячому спіймали чиновника Міноборони – хабарника
Loading...