У Харкові "замінували" військовий шпиталь і станцію метро

  3 серпня до міліції Харкова з інтервалом у 15 хвилин надійшли повідомлення про замінування військового шпиталю та станції метро "Завод ім. Малишева". Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю ГУМВС України в Харківській області.


  "3 серпня о 19:30 до чергової частини Харківського міського управління надійшла інформація з військової частини Збройних сил України. Їм зателефонував невідомий та заявив про закладення вибухівки в приміщенні військового шпиталю, розташованого по вулиці Культури", - сказано в повідомленні.

  На місце події негайно виїхали керівництво обласної та міської міліції, слідчо-оперативна група, експерти-криміналісти, вибухотехнічна та кінологічна служби. Обстеження об'єкту тривало дві з половиною години, під час якого правоохоронці оглянули всі поверхи 16-ти корпусів шпиталю та прилеглу територію, загальною площею 4 га. Було евакуйовано 260 хворих та 200 працівників шпиталю. Проте інформація про вибухівку не підтвердилася.

  Через 15 хвилин до оператора служби "102" надійшов аналогічний дзвінок. Цього разу невідома особа «замінувала» станцію метро "Завод ім. Малишева".

  Працівники міліції декілька годин ретельно обстежували приміщення загальною площею 5100 кв. метрів, рух потягів не припинявся, через станцію вони слідували без зупинки. Було евакуйовано 27 громадян, поки йшов огляд місця події, доступ на станцію був припинений. Працівники міліції не виявили жодних вибухових пристроїв або вибухово-небезпечних предметів.

  За вказаними фактами триває перевірка. Міліцією здійснюється комплекс необхідних заходів для встановлення осіб, які зробили неправдиве повідомлення про замінування станції харківського метрополітену та військового шпиталю.


  Попередній матеріал
  Ніч у Донецьку пройшла вкрай напружено - міськрада
  Наступний матеріал
  Прокуратура розслідує зловживання на Київському бронетанковому заводі