19 евакуйованих із Сирії громадян України прибули до Києва [відео]

  19 евакуйованих із Сирії громадян України прибули до Києва. Літак, що вилетів з Бейрута, - приземлився на летовищі Борисполя о пів на дев’яту вечора. На його борту - переважно жінки та діти.

  Евакуйовані вилетіли зі столиці Лівану, оскільки ситуація в Сирії не дозволяє здійснювати безпечні авіаперельоти. З початку року із Сирії евакуювали майже п`ять сотень українців. Вітчизняними літаками  неспокійну країну полишив і 41 іноземець. Переважно це члени змішаних українсько-сирійських родин, а також громадяни Польщі та Білорусі. Українські дипломати кажуть- не усі українці в Сирії хочуть залишати домівки та рідних. За інформацією міністерства закордонних справ - в країні залишається близько 4-х сотень наших співвітчизників. 

  Галина Мельничук, евакуйована: "Долгая дорога - потому что не могли сразу из Дамаска улететь. Сорваться вот так вот, с налаженной жизни, с четырьмя детьми приехать - вот даже вот к маме, мама-пенсионерка - это очень тяжелое решение".

  Наталя Захарченко, евакуйована: "Я живу 10 лет в Сирии уже. Мой муж там, семья наша там, пока ничего не изменится - я не вернусь. Потому что я на родной земле - и ничего не летает над головой, ты можешь спокойно идти, улыбаться - и не прижиматься вот так вот".

  Олександр Дикусаров, речник МЗС: "Дуже багато ми чуємо відмов - тому що в одній частині країни ситуація покращується - і люди відмовляються. Інші громадяни, коли ситуація загострюється - вирішують що їм терміново треба залишити Сирію. Ми сприяємо".

  Попередній матеріал
  У 5-ти країнах Європи влаштували шаховий турнір
  Наступний матеріал
  М`ясний скандал у Швеції
  Теги: