Фото з відкритих джерел (пошук Google)

16-річні українці почали отримувати пластикові паспорти

  Міграційна служба 11 січня розпочала видачу паспорта громадянина України у вигляді безконтактної пластикової картки (так званої ID-картки) для осіб, які досягли 16-річного віку й отримують паспорт вперше.

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  Громадянам, які захочуть замінити свої паперові паспорти на ID-картки, треба ще дочекатися ухвалення відповідного закону народними депутатами.

  Видаватимуть ID-картки 16-річним громадянам безкоштовно, проте отримати їх вони зможуть лише, якщо відділення міграційної служби відповідно до реєстрації місця проживання вже забезпечене необхідним обладнанням. Якщо ж такого обладнання відділення ще не отримало, то 16-річному видаватимуть звичайний паперовий паспорт.

  За словами голови Державної міграційної служби Максима Соколюка, паспорт у вигляді безконтактної пластикової картки є значно захищенішим від підроблення та призначений для підтвердження особи та її громадянства на території України.

  ID-картка матиме вбудований електронний безконтактний чіп, на який записуватимуться персональні та біометричні дані власника документа, у тому числі місце проживання та сімейний стан. Внесення цифрового електронного підпису, ідентифікаційного коду та іншої інформації, за даними голови ДМС, є технічно можливим, але потребує законодавчого регулювання.

  Нагадаємо, у грудні Президент України Петро Порошенко повідомив, що з 1 січня 2016 року українці зможуть отримати пластикові паспорти громадянина України.

  Попередній матеріал
  Порошенко їде з робочою поїздкою на Тернопільщину
  Наступний матеріал
  В Україні зареєстровано понад мільйон переселенців – ДСНС
  Теги:
  Loading...