16 пам’ятників на сільському кладовищі зруйнували вандали на Хмельниччині

  16 пам’ятників на сільському кладовищі зруйнували вандали на Хмельниччині. У скоєному злочині зізналися двоє неповнолітніх ліцеїстів. За наругу над могилами хлопцям загрожує до 5 років ув`язнення. Проте жителі села готові їх пробачити. У ситуації розбиралася Анастасія Савицька.

  Розкидані уламки пам`ятників, перекинуті могильні плити - таке побачив Володимир Дубчак коли прийшов провідати могилу матері. 

  Володимир Дубчак, постраждалий: "Моя мати померла в 77 році. Мені було 17 років. Я ріс вже без неї. Мені ця могила дуже дорога. Це не люди. Це – нелюди. Нормальна людина такого не зробить".

  На кладовищі села Велика Кужелова зруйнували 16 пам"ятників. Мешканці звернулися в міліцію. Там з`ясували - вандали місцеві підлітки. Учні професійного ліцею.  В навчальному закладі вчинком вихованців шоковані.

  Алла Чайковська, заступник директора Дунаївецького: "Хлопець не поганий. І для мене це шок, новина, що він таке скоїв. Він виховувався мамою. Батько їх помер. Там троє дітей".

  Міліція порушила справу за статею хуліганство. Неповнолітнім загрожує до 5 років позбавлення волі. Самі хлопці розкаялися у скоєному.

  Ігор Перепелиця, підозрюваний у хуліганстві: "Ми нічого не відчували що ми робимо. Я прошу пробачення у всіх тих громадян, в кого я повалив гробіки. Більше цього не повториться".

  Інна Розова, оперуповноважений відділу міліції у справах дітей Дунаєвецького РВ УМВСУ у Хмельницькій області: " На даний час не затримані. Справа буде передана до суду. Санкція статті передбачає від 3-х до 5-ти років позбавлення волі. Но звичайно, це буде вирішувати суд".

  Селяни готові пробачити хлопцям. Кажуть: претензій не мають і могили відремонтують власним коштом аби лише підлітки не потрапили за грати.

  Анастасія Савицька, Олександр Майборода, Хмельниччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Рок-гурт "Козак Систем" присвятив козацькій зброї пісню
  Наступний матеріал
  Змагання зі слеклайну влаштували у Китаї
  Теги: