приймальна комісія 5.ua

10 липня в українських вишах стартує вступна кампанія

  Подавати документи абітурієнт може одночасно у 5 вишів на три спеціальності, обов'язково вказавши пріоритетність кожного з них.

  10 липня стартує вступна кампанія. Цьогоріч на потенційних студентів чекають нові правила. Бали, отримані за тести, не додаватимуть, як торік, а множитимуть на певний коефіцієнт, який визначатиме кожен виш окремо. Також навчальні заклади вирішуватимуть, чи зарахувати бали атестата.

  Подавати документи абітурієнт може одночасно у 5 вишів на 3 спеціальності. При цьому має обов'язково вказати пріоритетність кожного з них. Рахуватиме бали та визначатиме вступників електронна система.

  Цього року будуть нові пільги - для учасників АТО та для дітей загиблих бійців. Списки зарахованих на державну форму навчання мають оприлюднити до 10 серпня.

  За словами координатора освітніх програм громадянської мережі "Опора" Ольги Стрелюк, цьогорічною особливістю є також те, що зарахування на державну форму навчання проходитиме в одну хвилю. З огляду на те, що після 10 серпня можуть не заповнити всі місця держзамовлення, добиратимуть абітурієнтів серед тих, хто подав документи на контрактну форму навчання.

  "Тобто не буде так, як у минулі роки 11 числа "під шумок" повідомляли своїм абітурієнтам , що у нас є вільні місця державного замовлення, приносьте швиденько документи і ви будете зараховані", - зазначила пані Стрелюк.

  Попередній матеріал
  Завдяки успішним реформам Болгарія скоротила внутрішній борг зі 112% до 17% - Порошенко
  Наступний матеріал
  Суд обрав запобіжний захід сину голови Апеляційного суду Києва: взяття під варту із заставою у 6 млн грн