Зміни у тренерському штабі маріупольського БК "Азовмаш"

  На тренерському містку одного з грандів українського баскетболу - маріупольського "Азовмаша" - відбулися зміни. В зв`язку із сімейними обставинами, 52-річний Ацо Пєтровіч залишив посаду наставника "левів".
  Нагадаємо, сербський спеціаліст очолив маріупольський клуб в середині червня нинішнього року. Під керівництвом Пєтровіча, перед яким було поставлено завдання вивести команду до фіналу Суперліги, "Азовмаш" здобув в поточному регулярному чемпіонаті дванадцять перемог у шістнадцяти матчах і посідає друге місце.

  Подальший же турнірний шлях маріупольці долатимуть на чолі із тепер вже колишнім асистентом Пєтровіча, п`ятдесятирічним литовським фахівцем Гінтарасом Крапікасом, якого призначено виконуючим обов`язки головного тренера "левів". В його послужному списку робота на посаді наставника команди у каунаському "Жальгірісі" і казанському клубі "УНІКС". До того ж, Крапікас очолював національну збірну Литви. Свою першу гру із новим тренером маріупольці проведуть двадцять третього грудня вдома проти "Єнісєя", в рамках турніру "Єдина Ліга ВТБ".
  Попередній матеріал
  Тренер ПФК "Олександрія" подав у відставку
  Наступний матеріал
  Команда Понікаровськогго зазнала чергової поразки у чемпіонаті НХЛ
  Теги: