Збірну України з футболу тренуватиме Юрій Калітвінцев

  Федерація футболу України майже одноголосно підтримала відставку попереднього теренера Мирона Маркевича та призначила виконувачем обов`язків головного тренера - нового.
  Для Калітвінцева призначення не стало несподіванкою, до того він був правою рукою головного тренера збірної. Маркевич на засіданні виконкому не з`явився. Тренер національної збірної і водночас - Харківського металіста - подав у відставку через рішення контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ. Той визнав договірним поєдинок між Львівськими "Карпатами" та Харківським "Металістом". Гра відбулася 2 роки тому але рішення про санкції до клубів ухвалили лише зараз. Клуби  провини не визнають і збираються подавати  апеляцію до міжнародних інстанцій.

  Григорій Суркіс, президент ФФУ:
  "Решение КДК принято, оно не принято исполкомом, оно принято контролько-дисциплинарным органом, дальше есть апеляция. А дальше есть путь в Лозану. Лозана как говориться рассудит. Даже те люди которые обижены на федерацию на Суркиса вобщем то не будут считать что руки Суркиса дотянулись и до Лозаны".

  Юрій Калітвінцев, в.о. головного тренера національної збірної України з футболу:
  "Менять что-то нет смысла. Почему потому что работая помощниками до этого мы не были людьми которые расставляют фишки, мы действительно работали, поэтому для нас ничего там нового не будет, сюрпризов не будет, для ребят я надеюсь тоже больших сюрпризов не будет. Мы продолжаем работать. Для нас ничего не случилось".
  Попередній матеріал
  26.08 суд має розглянути справу про позбавлення частот "5 каналу"
  Наступний матеріал
  ПАР: потяг врізався у шкільний автобус - загинули 9 дітей та водій
  Теги: