Facebook /Федерація футболу України

Збірна України вийшла у фінальну частину Чемпіонату Європи-2016

У вівторок, 17 листопада, національна збірна України з футболу зіграла матч-відповідь раунду плей-офф відбору до Євро-2016 зі Словенією.

Хоча гра закінчилась за рахунку 1:1, це забезпечило українській команді вихід до фінальної частини Євро-2016.

Зі стартовим свистком словенці заволоділи ініціативою та в середині першого тайму зусиллями капітана Боштьяна Цесара відкрили рахунок. Однак поступово підопічні Михайла Фоменка вирівняли гру, а в другому таймі максимально убезпечили свої ворота. Напружена кінцівка ознаменувалась кількома сутичками на полі, серією жовтих карток та одним вилученням. Зрештою, в компенсований арбітром час Андрій Ярмоленко, скориставшись помилкою захисту Словенії та пасом Артема Кравця, зрівняв рахунок.

Нагадаємо, в першому матчі, який відбувся у Львові, Україна перемогла Словенію з рахунком 2:0.

Таким чином, синьо-жовта дружина в наступному році зіграє у фінальній частині Чемпіонату Європи з футболу, яка пройде у Франції.

Зазначимо, що Україна вперше в своїй історії пройшла раунд плей-офф відбірних турнірів. До цього українська команда поступалась Хорватії в 1997-у, Словенії в 1999-у, Німеччині в 2001-у, Греції в 2009-у та Франції в 2013-у.