З Харкова до Києва приїхала автоколона голландських уболівальників [відео]

  Голландські уболівальники попрощалися з Україною і з Євро-2012. Колона з 30 автомобілів приїхала з Харкова до Києва і відвідала посольство Нідерландів в Україні. На футбольний чемпіонат голландці приїжджали на власних автівках. Жили у Харкові. Там підтримували свою збірну, бо у Харкові голландці зіграли аж 3 матчі. Уболівальники подякували українцям за гостинність. З Києва помаранчеві уболівальники поїхали до Лондона на Олімпійські ігри.

  З Харкова вони приїхали до Києва - востаннє зізнатися у коханні Україні.

  Уболівальниця: "I like Ukraine very much. Good country!"

  Кілька десятків помаранчевих авто припаркувалися просто під посольством Нідерландів. Голландці – народ веселий. Їм машини - не лише для пересування. Нині вони слугують танцполом.

  Феран, голландський уболівальник: "I love Ukraine, I love Kyiv, I love Odesa".

  Одесу голландець найбільше вподобав, бо влаштував там особисте життя. Знайшов наречену своєї  мрії - одеситку Яну.

  Феран, голландський уболівальник: "Хеллоу, Яна. Якщо вона не хоче покидати Україну, я готовий переїхати до неї з Амстердама,  і жити тут, знайти тут роботу".

  Ледь вийшли з автівок, непосидючі голландці узялися копати м`яча. Машини, тим часом, заряджаються. До України вони приїхали на електричних авто. В Голландії такі популярні, для України поки що – дивина.

  Нідерландський посол дякує фанатам за відвідини України. А вони йому – за гостинність.

  Пітер Ян Волтерс, посол королівства Нідерланди в Україні: "Я упевнений, що вони їдуть звідси щасливі. Вони усі, як один полюбили Україну, особливо Харків, де їхня команда провела три матчі. Думаю, вони усі колись повернуться сюди обов`язково". 

  Уболівальники: "До побачення Україна!"

  Голландці кажуть - "до побачення, Україна, до побачення Євро". Звідси вони прямують до Лондона, і там на них чекають зовсім інші пригоди. Вони будуть підтримувати голландських спортсменів вже на Олімпійськиї іграх.

  Анна Мірошниченко, Валерій Савицький, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Експерти: українські ЗМІ стали більш залежними від політиків та бізнесменів
  Наступний матеріал
  Столичну фан-зону демонтують протягом тижня [відео]
  Теги: