inforesist.org

Українські біатлоністки - серед найкращих на етапі Кубка світу

  Жіноча гонка переслідування в Хохфільцені (Австрія): українські біатлоністки - Юлія Джима і Валя Семеренко фінішували в десятці кращих.

  Про це повідомляє Федерація біатлону України.

  "Питання про переможницю гонки в ході персьюта практично не стояло. Фінка Кайса Макаряйнен провела старт більш ніж упевнено, і навіть дозволила собі пожертвувати швидкістю бігу заради практично ідеальної стрільби.  На другому місці росіянка Катерина Глазиріна. Третє місце завоювала француженка Анаїс Бескон", - йдеться в повідомленні.

  Що стосується українських біатлоністок, то троє наших дівчат заробили кубкові очки і троє з чотирьох поліпшили свої позиції після спринту.

  "Найбільшого прогресу домоглися наші олімпійські чемпіонки - Юлія Джима і Валя Семеренко, які з 18-го і 20-го стартових місць відповідно фінішували в десятці кращих! Причому Джима, що посіла 9 місце,  стала єдиною з учасниць гонки, що обійшлася без заходу на штрафне коло", - повідомляє Федерація біатлону України.

  Відповідно Валя Семеренко замкнула десятку кращих біатлоністок. Вона показала четвертий хід на дистанції і до останнього вогневого рубежу претендувала навіть на подіум, але не впоралася з останнім пострілом. Наталія Бурдига багато помилялася в стрільбі, а тому домогтися прогресу не зуміла - 37-й результат, що приніс чотири кубкові бали. Ольга Абрамова після 53-го місця в спринті сьогодні боролася за залікову зону, але у результаті залишилася 41-ою.

  Зазначається, що через хворобу на старт не вийшла норвежка Тіріл Екхофф, і це дозволило Валі Семеренко повернути собі третє місце загального заліку Кубка світу. Більш того, Валя наблизилася і до Дар’ї Домрачевої, яка сьогодні фінішувала лише 13-ою.

  Попередній матеріал
  Сьогодні патріарх Філарет святкує свої іменини
  Наступний матеріал
  Росіяни не побачать кремлівських курантів у новорічну ніч

  Український біатлоніст виборов срібло індивідуальної гонки Кубка світу

  Названо склад збірної України з біатлону на змішану естафету

  Українська збірна везе чотири нагороди з Чемпіонату світу з літнього біатлону

  Біатлоністку Віту Семеренко обрано найкращою спортсменкою України