УЄФА

Євро-2016: Англія на останніх хвилинах втрачає перемогу над Росією

1:1 на табло і по очку у кожної команди

У суботу, 11 червня, в Марселі пройшов матч першого туру групового етапу на Євро-2016 між збірними Росії та Англії.

Англійці втратили закономірну перемогу над збірною Росії. В першому таймі "родоначальники" мали тотальну перевагу, але жодної зі своїх численних нагод втілити у взяття воріт не зуміли.

Другий тайм виявився більш рівним – Росії вдалося відтиснути гру від власних воріт і навіть провести кілька гострих атак. Але англійці все одно були кращими. Свою перевагу в гол вони втілили на 74-й хвилині матчу, коли Ерік Дайєр шикарним ударом зі штрафного нарешті пробив Ігоря Акінфеєва.

До фінального свистка росіяни так і не зуміли організувати повноцінного штурму воріт суперника, але й без нього врятувалися від поразки. Василь Березуцький скористався помилкою англійського захисту і ударом головою відправив м'яча до сітки. 1:1 – англійці втратили два очки.

Нагадаємо, вже завтра, 12 червня, свою першу гру зіграє збірна України. На полі синьо-жовті зійдуться з чинними чемпіонами світу - збірною Німеччини.

Велофест у Дніпрі зібрав понад 300 учасників
Дейдей: Бойовики всю ніч обстрілювали українські позиції біля Авдіївки, є жертви

Євро-2016: Збірна України прибула на перший матч до Лілля