ЄВРО-2012: Донецьк відстає від графіку підготовки (відео)

  Донецьку загрожує відставання від графіку підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012. Головна причина, яку називає влада міста - недофінансування об`єктів.

  Підготовка деяких об`єктів відстає від графіка на три місяці. У поодиноких випадках про терміни вже й не говорять. Готель «Україна» не може провести реконструкцію майже рік. За словами керівництва закладу, все упирається в отримання документів про землевідведення.

  Призупинене і зведення злітної смуги - через брак коштів. Заборгованість перед генеральним підрядником становить 19 мільйонів гривень. Хоча до здачі об`єкта лишилося лише побудувати перон та рулійні доріжки.

  Сергій ПАВЛИЧЕВ, генеральний директор компанії-будівельника об`єктів до Євро-2012: "В мае у нас точка не возврата. Если до мая не будут решены вопросы финансирования, то мы не успеем вовремя закончить объект. Но учитывая, что объект городу нужен и мы уверены, что он будет закончен".

  Недофінансування з держбюджету, скаржиться керівництво Донецька, призвело до значного відставання від графіка. Зараз муніципалітет готує перелік об’єктів, реалізація яких може бути перенесена на наступний рік.

  Олександр ЛУК’ЯНЧЕНКО, Донецький міський голова: "Сегодня еще есть полная возможность - при нормальном финансировании - догнать допущенные отставания... Вносятся коррективы и дополнения в государственную программу подготовки к Евро-2012 на 2010 год и теперь уже часть объектов перейдет на 2011 год".

  Наразі Донецьк очікує майже двісті шістесят мільйонів гривень із державної скарбниці. Влада міста запевняє - будуть кошти - прискорять темпи до весняного візиту-інспекції голови УЄФА Мішеля Платіні.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко. Донецьк. 5 канал

  Попередній матеріал
  Тимошенко не збирається у відставку з посади Прем`єр-міністра
  Наступний матеріал
  ЄВРО-2012: Моніторингова комісія задоволена підготовкою Львова
  Теги: