Тайсон Ф'юрі Тайсон Ф\'юрі \\ Twitter

"Я маю провести вічність у пеклі": Ф'юрі здивував неочікуваними зізнаннями

  Боксер розповів про корупцію в боксі

  Британський боксер Тайсон Ф'юрі сподівався, що його хтось уб'є перед тим, як він зробить це сам. Про це він розповів в інтерв'ю журналу Rolling Stone.

  "Я страждав від психічного розладу протягом багатьох років, з травня я не тренувався... Я багато пив цілими днями та вживав кокаїн", – наголосив британець, додавши, що кокаїн – ніщо порівняно з небажанням жити.

  За його словами, у нього був біполярний розлад, маніакальна депресія. "Якби я міг перервати своє життя і я не був би християнином, я б зробив це за секунду. Я просто сподівався, що хтось уб'є мене раніше, аніж це зроблю я. Я повинен провести вічність у пеклі", – підсумував Ф'юрі.

  Він також сказав про корупцію в боксі. "Бокс, я б сказав, є найбільш корумпованою організацією у спорті. Моє обличчя не підходило. Я "не належу" в боксі, люди мене люблять. Вони тільки хочуть людей, яким можна вказати і встромити ключ у спину – роботи", – сказав спортсмен.

  Нагадаємо, 3 жовтня боксер оголосив у соціальних мережах про те, що залишає бокс. Проте через кілька годин після своєї заяви про завершення кар'єри у боксі виступив зі спростуванням власних слів. Раніше Ф'юрі відмовився від проведення бою-реваншу з Володимиром Кличком, який повинен був відбутися 29 жовтня. В його команді заявили, що це пов'язано з депресією боксера. Пізніше стало відомо, що за результатами допінг-тестів Ф'юрі був викритий у вживанні кокаїну. В результаті цього з'явилась висока ймовірність того, що у британця відберуть всі титули чемпіона світу, а він сам буде дискваліфікований. Відомо, що раніше Тайсон Ф'юрі неодноразово робив скандальні заяви іронічного характеру. 

  Попередній матеріал
  "Вдячність за героїзм": як у напівзруйнованій хаті виживає боєць АТО
  Наступний матеріал
  Призначено нового чільника Житомирської ОДА

  Тайсона Ф'юрі, який відібрав титул у Кличка, спіймали на вживанні кокаїну – ЗМІ

  WBA може позбавити боксера Ф'юрі усіх титулів через допінг – ЗМІ

  Бій Ф'юрі-Кличко знову відклали

  Стало відомо, коли відбудеться бій-реванш Кличка і Ф'юрі