Вінниця відзначила Олімпійський день масовим забігом

  У Вінниці на бігові доріжки стадіону та алеї Центрального парку культури і відпочинку в Міжнародний олімпійський день вийшло понад тисяча бігунів – від дошкільнят і старшокласників до студентської молоді. Серед них – вихованці ДЮСШ, представники спорттовариств, колективів фізкультури й громадських організацій інвалідів. Про це 23 червня повідомляється на сайті Національного олімпійського комітету (НОК) України.


  Як повідомляється, на дистанції були різними в залежності від вікової категорії. Найменші учасники долали 50 метрів, учні середніх класів – 400 метрів, а найстарші фізкультурники бігли 800 метрів.

  "Кожному на фініші судді вручали диплом учасника й комплект олімпійські сувенірів, а переможці отримували ще й сертифікати на безкоштовне відвідування ресторану «Макдональдз» і спортивну літературу", - зазначили у НОК.

  На іншому стадіоні, арені Вінницького національного технічного університету, проходив забіг вінницьких ветеранів спорту.

  Але на цьому програма Олімпійського дня у місті не закінчилась. Всі охочі могли стати свідками масових обласних змагань – з велоспорту (трекова програма), веслувального слалому, веслування на байдарках і каное, легкої атлетики, а також фіналу чемпіонату України серед чоловіків з хокею на траві.

  Як повідомлялось раніше, з нагоди спортивного дня кілька змагань відбувалось також і в столиці.
  Попередній матеріал
  Президент Литви порівняла Путіна зі Сталіним та Гітлером
  Наступний матеріал
  Міноборони: з полону терористів звільнено десятьох українських військовослужбовців