5.ua

Війна – війною, а «Донбас» продовжує матчі у російській хокейній лізі

Донецький «Донбас» зіграв передостанній матч регулярної частини сезону у континентальній хокейній лізі. Підопічні Андрєя Назарова зустрічалися на виїзді з іншим представником Заходу – московським ЦСКА.

Основний час гри переможця не виявив. На влучний кидок армійця Алєксєя Морозова, який мав місце наприкінці першої третини гості відповіли голом Євгєнія Дадонова незадовго до другої перерви. Тож, за підсумками трьох періодів нічия 1:1. Миром завершився і овертайм. А в серії післяматчевих булітів успіх був на боці москвичів. Долю протистояння вирішив форвард ЦСКА – Ніколай Прохоркін. Таким чином, «Донбас» поступився 1:2, однак залишився на четвертій позиції Західної конференції. В свою чергу, армійці піднялися на шостий рядок. Нагадаємо, обидва клуби вже гарантували собі участь у «плей-офф».