Відомі спортсмени заохочували молодь до занять спортом

  Заохотити українців до занять спортом у столиці намагалися відомі спортсмени. Для всіх охочих вони провели Всеукраїнський олімпійський урок - під гаслом "Прокачай себе в ритмі Олімпіади".

  Олімпійські чемпіони показували майстер класи зі стрільби із лука, фігурного катання, керлінгу та просто вчили, як правильно робити зарядку.  На майдані незалежності олімпійський комітет встановив до свята  понад 4 десятки тимчасових спортивних майданчиків. На кожному з них можна було спробувати позайматися різними видами спорту.

  Сергій Бубка, голова НОК: "Самое главное, чтобы они стали друзьями спорта, улучшали и совершенствовали состояние своего здоровья, потому что физическая культура даёт гармоничную полноценную жизнь".

  Роман Гонтюк, дворазовий призер олімпійських ігор в Афінах та Пекіні: "Закликаю від щирого серця, щирої душі, хлопчаки, дівчатка, а особливо батьки - заставляйте своїх дітей, відривайте їх від компьютерів, залучайте їх до спорту. Спорт це модно, спорт це круто. Краще спорт, бо завдяки спорту можна себе вдосконалити і зробити краще".

  Попередній матеріал
  Паралімпіада. В України ще одне срібло
  Наступний матеріал
  Нове у кавуванні від литовців [відео]
  Теги: