В Україну їдуть експерти Євро-2012

  В Україну їдуть ревізори. У понеділок до Києва прибудуть експерти з Євро-2012 на чолі з директором футбольного чемпіонату Мартіном Каленом. Про це повідомив Маркіян Лубківський, який від квітня займається підготовкою до чемпіонату в Україні.

  За його словами, причин для хвилювання немає, адже поки що - країна вкладається у терміни будівництва. Зокрема, наприкінці цього місяця -відкриють стадіон у Донецьку, а у грудні - здадуть футбольне поле у Харкові.

  Маркіян Лубківський закликав не драматизувати ситуації через останню заяву Мішеля Платіні. Президент УЄФА на початку тижня заявив, що Україна створює багато проблем у процесі підготовки до Євро.

  Маркіян Лубківський, голова МОК Євро-2012 в Україні: "УЄФА не виношує щодо України плану "Б". Тобто мається на увазі, що турнір пройде у двох країнаї і сьогодні не ведеться пошук третьої країни, яка могла би прийняти Євро. Процедура підготовки - це певний етап. Тому в силу обставин не можна говорити про об`єкти - готові чи не готові на енну кулькість позицій. Тому я буду говорити про готовність інфраструктури.От ситуація на стадіонах не викликає в УЄФА великого занепокоєння".

  Попередній матеріал
  БЮТ хоче подолати вето на закони про вибори Президента та щодо Євро-2012
  Наступний матеріал
  День незалежності відзначають у Пакистані
  Теги:
  Loading...