В Україні стартував фестиваль відкритого розважального футболу

  Фестиваль відкритого розважального футболу стартував в Україні. На відміну від традиційної гри, перемога тут не важлива. Головне, кажуть організатори, навчити дітей взаємоповаги та подарувати гарний настрій.

  За правилами, поле поділяють на кілька квадратів, у яких діти бавляться у різні ігри із футбольним м`ячем. Грати можуть одночасно і хлопці, і дівчата. Вигадав таку розвагу данець Андерс Левінсен, який був миротворцем під час війни у Боснії та Герцоговині. Він запропонував цю забаву, щоби примирити дітей із ворожих таборів. Ця гра поширилася й іншими "гарячими точками". Перейняли її і у Федерації футболу України, щоби залучити дітей до спорту.

  Євген Сталітенко, керівник проекту "Відкритий розважальний футбол в Україні": "Наша цель - привлечь как можно больше детей, которые до этого не занимались своим здоровьем, не занимались никаким видом спорта".

  Дівчинка: "Нам подобається. Ну, ми думаємо, що не тільки хлопці, а й дівчата можуть грати у футбол".

  Андерс Левінсен, ідеолог відкритого розважального футболу: "Головно, що футбол має бути веселим і дарувати усмішку, тим паче, коли в нього грають діти. У багатьох клубах на дітей тиснуть і кричать. Цього не можна робити! Гра повинна приносити задоволення і залагоджувати конфлікти".

  Попередній матеріал
  В музеї Гончара відзначили традиційне свято - Весілля свічки
  Наступний матеріал
  Мерія підготувала проект надання підтримки в отриманні житла для держслужбовців
  Теги: