В Шанхаї минув 6-й день чемпіонату світу з водних видів спорту

  У Шанхаї триває чемпіонат світу з водних видів спорту. Черговий день змагань увібрав в себе розіграш трьох комплектів нагород. На два з них серед інших претендували і українці, та, нажаль, медальна скарбничка нашої збірної вже вкотре залишилася без поповнення.

  Так, Юлія Прокопчук у фіналі стрибків з десятиметрової платформи посіла, в підсумку, шосте місце. Нагадаємо, що пробившись до вирішальної стадії змагань на планетарному форумі, Юлія завоювала ліцензію на Олімпійські ігри у Лондоні. Чемпіонкою ж стала місцева спорсменка - Чень Руолінь. Таким чином, вона продовжила гегемонію збірної Китаю в стрибках у воду, принісши господарям вже сьоме відповідне "золото".     

  Вінчали ж шостий день чемпіонату світу фінальні змагання синхроністок у комбінованій програмі. Команда України виступила достойно, посівши, у підсумку, п’яте місце. І знову ніхто не зумів скласти конкуренцію збірній Росії, яка виборола вже п’яту золоту медаль у синхронному плаванні. В свою чергу, лідер росіянок - Наталья Іщенко - стала вже чотирнадцятиразовою чемпіонкою планети.

  Попередній матеріал
  Сьогодні полтавська "Ворскла" зіграє з північно-ірландським "Глентораном"
  Наступний матеріал
  Українські ралійники успішно виступили на "Сілк-Вей-2011"
  Теги: