zhitomirinfo.cinfoo.com

В Олімпіаді-2016 візьме участь команда біженців

  До команди увійдуть від 5 до 10 спортсменів

  У літніх Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро в 2016 році візьме участь збірна біженців і вимушених переселенців. Таке рішення ухвалив виконком Міжнародного олімпійського комітету (МОК), передає Meduza.

  Повідомляється, що збірна біженців проведе власну церемонію підняття прапора в олімпійському селищі й буде нарівні з національними збірними брати участь у церемоніях відкриття і закриття Ігор та інших офіційних заходах.

  Форму для учасників команди біженців надасть МОК. Якщо члени цієї збірної посядуть призові місця або стануть чемпіонами, на церемонії нагородження на їхню честь піднімуть олімпійський прапор, а також пролунає олімпійський гімн. Під олімпійським прапором ця збірна братиме участь у церемоніях відкриття і закриття Ігор. Участь спортсменів з цієї команди в Олімпіаді профінансують зі спеціального фонду.

  Планується, що до збірної біженців увійдуть від 5 до 10 спортсменів. Їхні імена виконком МОК оголосить на засіданні в червні. Кандидатів до цієї збірної відбиратимуть за такими критеріями: рівень спортивних досягнень, наявність офіційного статусу біженця, підтвердженого ООН, а також особисті обставини спортсменів.

  Видання зазначає, що Літні Олімпійські ігри відбудуться в 2016 році в Ріо-де-Жанейро з 5 по 21 серпня. Очікується, що у цих змаганнях візьме участь рекордна кількість країн – 206. 

  Нагадаємо, фотографією року за версією World Press Photo став знімок біженців. Фото "Надія на нове життя" було зроблене 28 серпня 2015 року на угорсько-сербському кордоні

  Попередній матеріал
  Євросоюз продовжить санкції проти фізичних та юридичних осіб РФ щонайменше на півроку
  Наступний матеріал
  Поповнення у королівській родині Швеції: Кронпринцеса Вікторія народила хлопчика
  Loading...

  Українська збірна повертається із Юнацької Олімпіади з повним комплектом нагород

  "Я не одразу зрозуміла, що перемогла!" – українка здобула "золото" Юнацької Олімпіади

  Кота, який згубився у Греції, повернули господарям-біженцям (відео)

  На "Берлінале" визначилися з переможцями: Головна нагорода дісталася фільму про біженців