5.ua

В Москві наші стрільці вибороли «золото», ставши кращими в Європі

Дві золоті нагороди завоювали українські спортсмени в завершальний день чемпіонату Європи з кульової стрільби з пневматичної зброї. Змагання проходили в Москві та завершено 5 березня. Про це повідомили в прес-службі Мінмолодьспорту.

Український «пульовик» Олег Омельчук із Рівного став у середу 5 березня чемпіоном континенту в стрільбі з пістолета на 10 метрів, випередивши на п'єдесталі Віталія Кудзія з Білорусі і португальця Жоао Кошту. А друге «золото» Олег Омельчук виграв разом із киянином Віктором Банькіним і Денисом Кушнировим із Дніпропетровська за 1-ше місце в командному заліку.

Після завершення змагань Олег зауважив, що на трибунах було дещо голосно, але це дозволяється новими правилами проведення континентальної першості, хоча й відволікає від зосередженої стрільби по мішенях.