В Києві пройшов міжнародний чемпіонат з фрізбі

  Американські ігри на київському пляжі. У столиці провели чемпіонат з фрізбі. Понад 200 учасників із різних країн світу два дні поспіль визначали найспритніших. Жили гості у наметах, просто на березі Дніпра.

  Щоб впіймати фрізбі іноді доводиться і в піску скупатися. На полі - 14 гравців. Тут головне - не лише закинути фрізбі у ворота суперника, а ще й зловити його там.

  Гравець: "Тут нет судей, потому что спорные моменты решают между собой игроки - и много друзей".

  Скільки разів впіймав - стільки й балів заробив для команди. Ані жовтих карток, ані дискваліфікацій. Ось цей молодик - єдиний, хто споглядає за грою.

  Молодик: "Я просто табличку переворачиваю".

  Гравець: "Судьи - только для формальности, обычно конфликтов не возникает".

  Форма фрізбі-спортсмена: футболка, шорти і шкарпетки.

  Гравець: "Песок горячий, а так - удобней бегать".

  Розім`яти гарячий пісок з`їхалася молодь з різних країн. Кестутес з Литви показує як правильно треба ловити фрізбі, щоб не травмуватися:

  Гравець: "А ловить, самое главное - ловить блин, потому что если будешь ловить так - ветер сдует и получишь в лоб. Вот так".

  Гра під сонцем триває 40 хвилин. Знесилена молодь у черзі до експрес-душу - чоловік поливає бажаючих з лійки. Утім, і це не рятує. Щойно пролунав фінальний свисток - усі біжать у воду.

  А потім обидві команди створюють дружнє коло і діляться враженнями після гри.

  Гравці: "Каждый раз после игры мы собираемся вот так, в кругу, и обсуждаем - что было правильно, что было неправильно, что можно было сделать лучше. Какая позитивная была игра".

  Чемпіонат з фрізбі проводять на київському березі Дніпра вже всьоме. Утім, самі учасники сприймають його не як спортивні змагання, а просто як фестиваль активного відпочинку.

  Юлія Фінгарет, Іван Головач, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Британії тривають арешти винних у масових погромах
  Наступний матеріал
  Сьогодні поновлено слухання у справі Пукача
  Теги: