5.ua

В Києві "Дніпро" на останніх хвилинах зміг перемогти "Хайдука"

У матчі серії плей-офф Ліги Європи дніпропетровськийФК  "Дніпро" обіграв хорватський клуб "Хайдук" із рахунком 2:1.Гра відбулась на НСК "Олімпійський" у Києві 20 серпня.

У першому таймі гравці українського клубу значно більше атакували, ніж хорватські футболісти. Взяти ворота "Хайдука" мали шанси і Євген Селезньов, і Роман Зозуля. Однак на перерву суперники пішли із сухим рахунком на табло.

На початку другого тайму дніпряни не встигли зібратися і досить швидко пропустили гол - на 47 хвилині забив Сушіч. Однак відповідь "Дніпра" не забарилася і вже за три хвилини рахунок зрівняв Калінич - 1:1.

На 76 хвилині на поле вийшов екс-гравець збірної України Артем Мілевський, якого деякі українські вболівальники зустріли оплесками. Команди продовжували напружену боротьбу, однак рахунок залишався незмінним.

На 88 хвилині з навісу від Лео Матоса головою забив Євген Шахов, який вивів "Дніпро" вперед і став справжнім героєм матчу. Таким чином дніпряни святкують перемогу на домашньому полі.