В Австрії стартував другий етап Кубка світу з біатлону

  Набирає обертів біатлонний сезон. Нинішній вік-енд у австрійському Хохфільцені пройде під знаком другого етапу Кубка світу. Розпочався він чоловічим спринтом на десять кілометрів.

  Зважаючи на те, що синоптики обіцяли на ранок п’ятниці снігопад, тактика команд полягала в тому, аби їхні лідери стартували у другій половині списку. Зрештою, не прогадали. Чисто відстрілявшись та подолавши трасу за двадцять п’ять хвилин, тридцять одну цілу та одну десяту секунди, тріумфатором спринту став німець Андреас Бірнбахер. З одним промахом в пасиві, лише чотири десяті секунди програв йому лідер загального заліку Кубка світу, француз Мартен Фуркад. А третім став словенець Яков Фак. Стосовно українців, то найкращий результат - тринадцятий - у Сергія Семенова. Він влучно відстрілявся, однак програв переможцю ходом понад сорок секунд. 

  По-тому на дистанцію у сім з половиною кілометрів вийшли жінки. Не розбивши одну мішень на першій стрільбі та подолавши маршрут за двадцять дві хвилини, двадцять чотири цілі та сім десятих секунди, першу перемогу в сезоні здобула білоруска Дарья Домрачева. Другий результат у представниці Фінляндії Кайси Макаряйнен. А третій час показала норвежка Тора Бергер. Стосовно українок, на найкраще із завданням впоралась Віта Семеренко - вона одинадцята.

  Попередній матеріал
  "Донбас" здобув третю поспіль перемогу у чемпіонаті КХЛ
  Наступний матеріал
  Індійська поліція розігнала мітинг мусульман у Кашмірі
  Теги:
  Loading...