В Алчевську до дня Перемоги пройшов дитячий турнір із дзюдо

  Ювілейний Двадцятий дитячий турнір з дзюдо, присвячений дню Перемоги, відбувся у Алчевську. Він вийшов по-справжньому міжнародним.
  Бажання позмагатися виявили спортсмени з України, Росії та Білорусі. Вони представляли двадцять дві команди з сімнадцяти міст СНД, загалом це - понад двісті учасників. Рівень їхньої підготовки фахівці оцінюють, як дуже високий - серед маленьких дзюдоїстів чимало майстрів спорту і кандидатів в майстри. Відзначимо, що цей турнір є одним з етапів підготовки до чемпіонату України, який Луганщина прийматиме восени. В свою чергу, національні змагання стануть відбірковими до першості Європи.

  Валерій Шаманов, почесний президент федерації дзюдо Алчевська: "Cегодня мы проводим 20-й турнир – это уже международный турнир, в котором собрались представители трех братских народов – Украины, России, Белоруссии. На сегодняшний день именно такой турнир проводит только город Алчевск, который посвящен Победе в Великой отечественной войне… Это возможность всем нам не только быть здесь и видеть, а еще и отдать должное тем ветеранам, которые защитили нас и добыли Победу".
  Попередній матеріал
  Третім півфіналістом розіграшу Кубка Стенлі став "Ванкувер"
  Наступний матеріал
  Шевченко озвучить одного з персонажів мультфільму "Тачки 2"
  Теги: