Уряд ліквідував Нацагенство з підготовки до Євро-2012

  Ще одне сьогоднішнє рішення уряду кардинально змінило підготовку до проведення в Україні в 2012 році Європейської першості з футболу. Кабінет міністрів ліквідував Національне агентство з підготовки до Євро-2012. Про це після урядового засідання повідомив віце-прем`єр Іван Васюник.

  За його словами, Нацагенство ліквідують упродовж трьох днів, а замість нього створять окрему структуру у складі самого Кабміну - координаційне бюро, штатом у 50 осіб. Очолить його перший заступник міністра у справах сім"ї, молоді і спорту Ігор Шевляк. Серед причин ліквідації агентства Васюник назвав неодноразові зауваження з боку керівництва УЄФА щодо неефективної організації підготовчих робіт. І абсолютно заперечив те, що це сталося через постійні конфілкти між керівництвом уряду та головою агенства Євгеном Червоненком.

  Іван Васюник, Віце-прем`єр-міністр України з гуманітарних питань: "Ніяких суб`єктивних причн для прийняття цього рішення немає. більше того, я хочу сказати, що ті повноваження які Національне агентство мало - не могли дати вповні Національному агентству з піготовки до Євро зреалізувати свої функції".

  Попередній матеріал
  2 людей загинули під час обвалу тунелю на кордоні сектору Ґаза
  Наступний матеріал
  Червоненко прокоментував ліквідацію Нацагенції з підготовки Євро-2012
  Теги:
  Loading...