Українці здобули низку нагород на міжнародному турнірі з виїздки

  Українські вершники домінували на черговому етапі міжнародного турніру з виїздки серії Віан-тур у Жашкові, з призовим фондом у сорок тисяч доларів. Господарі змагань здобули перемогу одразу в декількох класах.

  Цього разу домінував українець Сергій Пузько. На коні Комплімент він виграв головний приз турніру – у змаганнях гран-прі в довільній програмі. А ще Сергій, вже на коні Страдіваріус, виборов перше та друге місця в двох видах іншого класу. Ці успіхи дозволили талановитому вершнику набрати рейтингові очки і значно збільшили його шанси на участь в лондонській Олімпіаді. Повноправним власником відповідної ліцензії Пузько може стати вже у червні. А поки, наприкінці квітня Сергій представлятиме Україну у фіналі Кубка світу в німецькому Лейпцигу.

  Продовжує стрімко рухатися вгору і ще одна перспективна українська вершниця - Інна Логутенкова. Спортсменка на коні Дон Грігоріус вперше у своїй кар`єрі перемогла в престижному класі тризіркового міжнародного турніру з виїздки і також зробила ще один крок до олімпійської мрії.

  Саме Інну та Сергія вважає майбутніми світовими надіями один із найлегендарніших тренерів світу - Шеф Янссен, який нещодавно разом із найкращою вершницею сторіччя і своєю дружиною Анкі ван Грюнсвен почав працювати з українськими вершниками.

  Шеф Янссен: "Я побачив прогрес в Інни та Сергія. Але їм ще треба набиратися досвіду. І над цим ми будемо працювати. Ми маємо спеціальну програму підготовки. І я впевнений, що з талановитими українськими вершниками ми досягнемо дуже високих результатів. Найголовніше, що в Україні багато роблять для розвитку цього виду і хочуть стати країною, яку поважатимуть в світі кінного спорту".

  Попередній матеріал
  Завершився регулярний чемпіонат НХЛ
  Наступний матеріал
  ГПУ порушила справу проти депутатів Блоку Черновецького
  Теги:
  Loading...