Фото Мінмолодьспорту

Українці здобули чотири нагороди на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді

З 18 по 26 жовтня 2014 року в Загребі (Хорватія) відбувався чемпіонат Європи з боксу серед молоді, де українська збірна отримала одне "золото", одне "срібло" та дві бронзових нагороди.

Про це 27 жовтня повідомила прес-служба Мінмолодьспорту України.

Як зазначено у повідомленні, українець Костянтин Пінчук (91 кг) став єдиним представником нашої команди, якому вдалося підкорити найвищу сходинку континентальної першості. У вирішальному поєдинку турніру він здолав місцевого боксера, представника хорватської школи боксу Тоні Філіпі. Срібну нагороду чемпіонату Європи виборов представник нашої команди у ваговій категорії до 64 кг – Денис Пісоцький.

"Дві "бронзи" для України здобули Олексій Токарчук (69 кг) та Владислав Роленко (75 кг)", - повідомили у спортивному відомстві.

Також повідомлено, що у змаганнях взяли участь 420 спортсменів із 50 країн.
    Парламентські вибори в Україні пройшли відповідно до всіх норм міжнародного права - ОБСЄ
    Результати виборів: опрацьовано 61,00% протоколів