bigmir.net

Українці у Монреалі вибороли дві медалі на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики

Гімнасти Ігор Радивилов та Олег Верняєв у непростій боротьбі здобули два "срібла" для національної збірної

У канадському Монреалі пройшов Чемпіонат світу зі спортивної гімнастики. Українські спортсмени повертаються додому одразу з двома нагородами. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як стало відомо, першу медаль для національної збірної виборов гімнаст Ігор Радивилов. В опорному стрибку він завоював "срібло" чемпіонату, поступившись японцю Кензо Сіраї лише на 0,001 бала. Загалом Радивилов отримав за стрибки загальну оцінку у 14,899 бали. Японський гімнаст у загальному підсумку отримав 14,900.

Крім того, до України поїде ще одне "срібло" Чемпіонату світу зі спортивної гімнастики. Його виборов українець Олег Верняєв, олімпійський чемпіон Ріо-2016. Цього разу він піднявся на п'єдестал за підсумками змагань у вправах на брусах..

Верняєв блискуче виконав надзвичайно складну комбінацію, утім, поступився на 0,067 балів представнику Китаю Жу Джингуану. Загальний результат українського гімнаста – 15,833 бали. А от третю сходинку посів представник Росії Давід Білявський.

Також додамо, що українець Верняєв також посів восьме місце на Чемпіонаті світу у багатоборстві  та сьоме – у вправі на коні.

Нагадаємо, у серпні український гімнаст Верняєв виборов 5 медалей Універсіади-2017