Фото Мінмолодьспорту

Українці стали "срібними" призерами Кубка світу з сумо

В Мінську (Білорусь) відбувся Кубок світу з сумо де українські спортсмени отримали успіх.

Про це 18 листопада повідомили у Мінмолодьспорту України.

Зокрема, стало відомо, що у  турнірі взяли участь 80 спортсменів з 14 країн.

Українська збірна виборола 13 медалей в індивідуальних змаганнях та 2 в командних.

Чемпіонами стали Аліна Бойкова (65 кг), Марина Максименко (80 кг), Марія Дрбоян (абсолютна вагова категорія), Микола Кожухов (115 кг) та Євген Прозор («абсолютка»).

«Срібло» вибороли Євген Орлов (+115 кг), Мідат Курбедінов (85 кг) та Марія Дрбоян (+80 кг).

Бронзовими призерами стали Світлана Тросюк (65 кг), Костянтин Коробко (115 кг), Олександр Вересюк (+115 кг), Іванна Березовська (у ваговій категорії +80 кг та у «абсолютці»).

Наші жіноча (Іванна Березовська, Марія Дрбоян, Марина Максименко та Аліна Бойкова) та чоловіча (Євген Орлов, Костянтин Коробко, Олександр Вересюк та Євген Прозор) збірні здобули срібні медалі в змаганнях команд.