5.ua

Українці повертаються додому з 3 медалями чемпіонату світу з французького боксу Сават

У Римі (Італія) пройшов чемпіонат світу з французького боксу Сават серед дорослих.

Про це 6 листопада повідомили у Мінмолодьспорту України.

Як стало відомо, позмагатися за нагороди на турнір з’їхалися близько 220 спортсменів із 35 країн.

Збірна України повертається додому з трьома нагородами.

"Артем Носов став срібним призером (ассо до 85 кг). Бронзові медалі вибороли Анна Ткаченко (ассо до 60 кг) та Олександр Желепа (ассо понад 85 кг)", - повідомили у спортивному відомстві.

Раніше повідомлялось про те, що українка виграла юніорський етап Кубка світу з фехтування в Польщі.

Також стало відомо про успіхи України в угорському місті Кечкемет на чемпіонаті світу з панкратіону та  на чемпіонаті світу з дзюдо серед юніорів.