Фото прес-служби Мінмолодьспорту

Український спортсмен став володарем Кубка світу зі скелелазіння

У китайському місті Вуджанг на фінальному етапі Кубка світу зі скелелазіння (швидкість) українець Данило Болдирєв, посівши 10 місце, став володарем Великого Кубка світу зі скелелазіння.

Про це 22 жовтня повідомили у мінмолодьспорту України.

Зокрема, остаточний результат українського спортсмена в підсумковій таблиці за 2014 рік – 461 очко (в тому числі за 2 "золота", 2 "бронзи" та "срібло" на різних етапах), тоді як найближчий його переслідувач чех Лібор Хроза, який на фінальному етапі виборов "срібло", за підсумками року здобув 439 очок. Бронзовим призером світових кубкових змагань став Марчін Дзенскі з Польщі, в його активі – 402 очки.

Таким чином, Данило цього року оформив унікальний для скелелазіння хет-трик: він став чемпіоном світу, переможцем Кубка світу та автором світового рекорду.