Українські "нескорені" отримали іменну вогнепальну зброю
Українські "нескорені" отримали іменну вогнепальну зброю Facebook / Арсен Аваков

Українські "нескорені" отримали іменну вогнепальну зброю

Серед нагороджених – не лише медалісти, а й спортсмени, що були в запасі

14 учасників Національної збірної України "Ігри нескорених" отримали відомчу відзнаку. Зброю їм вручив особисто міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. На урочистостях була й кореспондентка "5 каналу" Людмила Павленко.

Серед нагороджених – не лише медалісти, а й спортсмени запасу. За подарунок міністрові нескорені дали дріб'ні гроші. Кажуть, що то такий звичай. "Є така традиція, що зброю, як і ніж, не можна дарувати. За це треба щось давати, наче як купуєш", – пояснив учасник команди Олександр Табенець.

Члени національної збірної повернулися з Торонто ще на початку жовтня. Упродовж десяти днів у Канаді вони змагалися зі спортсменами-ветеранами бойових дій з 17 країн світу. Вибороли 14 медалей: вісім золотих, три срібні і три бронзові. У командному заліку посіли друге місце – і це при тому, що вперше Україна вперше бере участь у змаганнях.

"Сьогодні нас нагородили іменною вогнепальною зброєю, це – "Форт-17". Чесно кажучи, я з нею знайомий, бо за службою ми з нею зустрічаємося щодень. Але дуже радий, приємно. Я дуже пишаюся, небагато людей мають зброю, іменну – тим паче", – розповів спортсмен Сергій Торчинський.

Як зазначив капітан збірної Олександр Писаренко: "Це дуже класно, і я сподіваюся, що наступного року… Наче вже є запрошення, чекаємо тільки засідання організаційного комітету в Австралії – скільки в нас буде місць у команді, та які дисципліни нам дадуть. Думаю, спробуємо наступного року здивувати ще більше".

Дивіться також фотогалерею:

Invictus Games: Порошенко особисто вручив "нескореним" високі державні нагороди – фото

/
/
/
/
/
нагородження "нескорених"
/
нагородження "нескорених"
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг щодо обшуку в Мін'юсті – відео
Наступний матеріал
У Житомирі автівка в'їхала в зупинку, а інша – поруч знесла паркан
Loading...