5.ua

Українські кікбоксери з нагородами повернулись з чемпіонату Європи

На чемпіонаті Європи з кікбоксингу "ВАКО", що відбувся в м. Більбао (Іспанія), українські спортсмени здобули одну срібну та шість бронзових нагород.

Про це у Спілці кікбоксингу України (СКУ) повідомили 5 листопада.
    "Нашу країну на континентальній першості представляли 9 спортсменів, всього ж у змаганнях взяли учать майже 500 атлетів із 40 країн", - зазначили у СКУ.

Отже, найкращий результат серед українців показав харків’янин Артем Макогоненко, виборовши срібну нагороду в розділі "фул контакт" (71 кг). У цьому ж розділі, проте в інших вагових категоріях, маємо три бронзи – дві у черкащан Івана Ткаченка та Ігоря Приходька (+91 кг та 81 кг відповідно) та одна у Раміля Агабекова з Миколаєва (60 кг).

Крім цього, бронзові нагороди у розділі "лоу-кік" здобули Едгар Саркісян з Харкова (91 кг) та житомирянин Володимир Демчук (67 кг).

Наша збірна посіла 18 загальнокомандне місце. Беззаперечними лідерами змагань стали росіяни з 30 золотими, 8 срібними та 12 бронзовими нагородами. За ними ідуть французькі кікбоксери – 3 золотих, 3 срібних, 5 бронзових медалей. На третьому місці – Італія, представники цієї країни тричі сходили на першу сходинку п’єдесталу, двічі на другу та дев’ять разів на третю.