Фото dt.ua

Українські хокеїсти поступилися словенцям - 3:5

Остаточно надії на підвищення в класі були розбиті у передостанньому турі змагань в південнокорейському містечку Коян.

Цього разу підопічних Назарова засмутили словенці. Після першого періоду українці поступалися 0:2. Та у наступній третині вирівняли становище, двічі реалізувавши більшість завдяки голам Міхнова і Петрухна. А в дебюті заключного періоду "синьо-жовті" навіть вийшли вперед, ще раз успішно розігравши зайвого – цього разу стараннями Бєлухіна. Втім, дива не сталося – Словенія встигла відповісти на це трьома закинутими шайбами. В підсумку, поразка 3:5. За тур до завершення змагань збірна України ділить четверте-п’яте місця з угорцями.

Останній матч у Кояні "синьо-жовті" проведуть в суботу проти господарів турніру – корейців, які після поразки від японців втратили будь-які шанси залишитися у групі "А" першого дивізіону.