Українські фехтувальники пройшли до наступних етапів Олімпіади

  Сьогоднішній день на Олімпійських іграх у Лондоні поки що більше тішить українських шанувальників фехтування. Так, в індивідуальному заліку жіночої шпаги Яна Шемякіна вже дісталася півфінальної стадії. О двадцятій годині за київським часом вона битиметься за вихід до фіналу. Порадував і наш представник у змаганнях зі стрільби із лука Маркіян Івашко, який пробився до однієї восьмої.
  А перший комплект нагород у понеділок розіграли стрільці із пневматичної гвинтівки з відстані у десять метрів. Олімпійським чемпіоном став румун Алін Георге Молдовану, який, до речі, завершив кваліфікацію з олімпійським рекордом. Цікаво, що переможець навіть не входить до топ-25 світового рейтингу, а у передолімпійському турнірі посів лише тридцять восьме місце. Провалом завершився виступ українців - Артур Айвазян і Сергій Куліш не зуміли пробитися до фіналу. 

  І щойно визначилася трійка найкращих в синхронних стрибках у воду з десятиметрової вишки серед чоловіків. Олімпійськими чемпіонами стали китайці Цао Юань і Чжань Янь-цюань. Українці Олександр Горшковозов та Олександр Бондар посіли восьме місце.

  Взагалі-то, сьогоднішній день поки приносить переважно неприємні новини для вітчизняних прихильників спорту. Так, більше немає наших у великому тенісі. Останній представник України - Сергій Стаховський - вже у першому раунді поступився австралійцю Ллейтону Хьюітту. Також припинив боротьбу на Олімпіаді дзюдоїст Володимир Сорока. В свою чергу, змагання зі стрільби із лука залишилися без Катерини Палехи та Тетяни Дорохової. Додому їдуть і шпажистки - Олена Кривицька та Ксенія Пантелеєва. А черговими невдахами серед плавців стали Ілля Чуєв та Ганна Дзеркаль.
  Попередній матеріал
  Гідрометеоцентр: спека протримається у Києві щонайменше 10 днів
  Наступний матеріал
  Охоронці депутата від ПР побили журналіста
  Теги: