xsport.ua

Українська шаблістка Ольга Харлан виборола "золото" на етапі Кубка світу в Бельгії

Це перша особиста перемога Харлан в сезоні

Вчора, 20 лютого 2016 року, Ольга Харлан завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу з фехтування в бельгійському місті Сінт-Ніклас, повідомляє XSport.ua.

У півфіналі Харлан з розгромним рахунком обіграла чинну Олімпійську чемпіонку Кім Джийон (15:6), а у вирішальному поєдинку перевершила росіянку Яну Єгорян (15:10). Золота медаль стала першою для Харлан в особистому заліку з 2014-го року - минулого року українка лише раз потрапила на подіум і жодного разу не зайняла перше місце. Колеги Харлан по збірній Аліна Комащук, Олена Вороніна та Ольга Жовнір не зуміли увійти в топ-16 (19-е, 21-е і 32-е місця відповідно).

За інформацією видання, за підсумками січня Харлан була визнана найкращою спортсменкою України за перемогу у складі збірної з фехтування на шаблях у фіналі етапу Кубка світу над збірною Росії.

Як повідомляв 5.ua, у березні 2015 року Ольга Харлан перемогла на етапі Гран-прі з фехтування у Сеулі

Острови Фіджі пережили найпотужніший за всю історію тайфун
Вітчизняне МЗС у заяві до других роковин вторгнення знову звернулося до Кремля з вимогою припинити окупацію та репресії

Українка Ольга Харлан стала семиразовою чемпіонкою Європи з фехтування

НОК визнав Харлан найкращою спортсменкою липня в Україні

Українські шаблістки перемогли у фіналі етапу Кубка світу в Греції

Українські шаблістки посіли друге місце на Чемпіонаті світу в Парижі

Українські шаблістки здобули золото етапу Кубка світу з фехтування, перемігши в фіналі росіянок

На Чемпіонаті світу з фехтування в Москві перемогла чоловіча збірна України шпажистів