Українська команда успішно провела 5-й етап ралі "Дакар"

  Між аргентинськими містами Чілесіто і Фіамбала пройшов п`ятий етап ралі-рейду "Дакар". На цьому маршруті учасники перегонів подолали спецділянку довжиною сто сімдесят сім кілометрів.
  Виступ на п`ятому етапі марафону команда "SIXT UKRAINE", що змагається у класі автомобілів, може сміливо занести собі в актив. Стартувавши тридцятим, "Мітцубісі L200" Вадима Нестерчука і Лорана Ліхтльохтера фінішував двадцять шостим. У загальному ж заліку, триста сорок третій екіпаж перебуває нині на двадцять восьмій позиції і відстає від лідера на чотири години, одинадцять хвилин та тринадцять секунд. А переможцем звітного змагального дня у категорії позашляховиків став "МINI" поляка Кшиштофа Холовчика, який представляє стайню "X-Raid". У генеральній же класифікації першість утримує його партнер по команді, дев`ятиразовий тріумфатор "Дакара" - француз Стефан Петерансель.

  Ще один екіпаж "SIXT UKRAINE" виступає у змаганнях вантажівок. "Meрседес Унімог" з французами Марко П`яно і Аланом Мультіну на борту фінішував на п`ятому етапі п`ятдесят другим, і у загальному заліку посідає, на даний момент, сорок четверте місце. А домінувати на "Дакарі-2012" продовжує голландська команда "Петронас Tім Де Рой" на вантажівках "Івеко". На звітній спецділянці представники цього колективу показали перший, третій і четвертий час. А лідер стайні, нідерландець Жерар Де Рой, вже втретє протягом поточного ралі-рейду виявився кращим гонщиком дня і збільшив відрив у генеральній класифікації від свого партнера та співвітчизника Ханса Стейсі, який йде другим, до чотирьох з половиною хвилин.    

  Стосовно мотоциклістів, то найкращим серед них цього разу був француз Сіріль Депре на КТМ. Він же і лідирує у загальному заліку за підсумками п`яти днів.

  Щодо запланованого на п`ятницю шостого етапу зі спецділянкою у двісті сорок сім кілометрів між аргентинським містом Фіамбала та чилійським Коп`япо, то його скасували. Причиною такого рішення організаторів стала негода у Андах. Через сильний вітер, сніг та дощ влада Чилі вночі навіть закрила перевал Пазо-де-Сан-Франціско, через який мали рухатися участники гонки.
  Попередній матеріал
  "Донбас" зміцнив своє лідерство у Західній конференції чемпіонату ВХЛ Росії
  Наступний матеріал
  Сьогодні - 73-тя річниця народження Валерія Лобановського
  Теги: