Фото dt.ua

Українська хокейна збірна у важкому матчі поступилась японцям

У південнокорейському містечку Коян триває чемпіонат світу з хокею у групі "А" першого дивізіону. Збірна України в рамках третього туру змагань поступилася команді Японії, значно погіршивши свої шанси на підвищення в класі.

Рахунок вже на п’ятій хвилині зустрічі відкрили японці – Куджі реалізував більшість. Невдовзі Матерухін відновив рівновагу. Однак ще до першої перерви все той же Куджі знову вивів вперед команду із країни Висхідного сонця. Втім, і цього разу "синьо-жовті" відігралися – у дебюті третього періоду голом відзначився Міхнов.

Розв’язка ж наступила менш ніж за дві хвилини до завершення основного часу гри, коли цілі досяг кидок Ямашіти. В підсумку, Японія перемогла 3:2. Таким чином, за два тури до фінішу чемпіонату підопічні Назарова посідають у турнірній таблиці групи "А" четверте місце, на чотири очки відстаючи від лідируючих австрійців, і на два пункти від японців зі словенцями. Проти останніх збірна України і проведе в четвер свій наступний поєдинок.

Нагадаємо, путівки до топ-дивізіону отримають дві найкращі команди турніру у Кояні.